Партизан с хикс в Роман

2:2 завърши приятелската среща в Роман между местния Искър и Партизан (Червен бряг). Стана напрегнат двубой със здрави единоборства. Теодор Лазаров откри головата сметка на домакините в 10-ата минута. След още толкова Милен Тонев изравни от фаул. В 30-ата минута рефера отсъди дузпа за Искър и Цветан Лазаров я реализира. След почивката гостите доминираха. Два опасни удара отправи Димитър Димитров. Ангел Русев пък пропусна да вкара отблизо с глава. Георги Петков обаче открадна топката с глава и с крак възстанови равенството. В 80-ата минута Борислав Иванов беше отстранен с червен картон заради нарушение срещу откъснал се футболист на Искър.