Павликени се измъчи в Трявна

Павликени се наложи с 2:1 в Трявна срещу едноименния тим в мач 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Очаквана победа за селекцията на Димитър Тодоров, но до нея се стигна след адски мъки, заради подценяване на съперника. Гостите създадоха доста голови ситуации, но ги пропиляха лековато. Съперникът им оползотвори единствената си възможност. Това се случи в края на първото полувреме, когато след изпълнение на фаул настана суматоха в наказателното поле на Павликени и Веско Караколев насочи топката в мрежата. След почивката картината не се промени.

Развръзката настъпи едва в последните 20 минути. В 69-ата Георги Христов изравни с глава. После влезлият като резерва Симеон Иванов отбеляза за гостите, но реферът не зачете попадението. Малко преди края Красен Трифонов центрира, съотборник отклони топката с глава, тя отиде към Тихомир Трифонов, който реализира победното попадение.