Черноморец (Балчик) с категорична победа над Устрем (Дончево)

Футболистите на Черноморец (Балчик) постигнаха 15-та победа от началото на първенството срещу Устрем (Дончево). Двубоят бе от поредния ХХIV-ти кръг на Североизточната Трета лига и премина доста оспорвано. Домакините заложиха на нападателния си стил на игра и още в 5-ата минута поведоха в резултата. Негов автор стана Кристиян Пешков, който с плътен удар превзе вратата на Иван Иванов – 1:0.

Гостите от Дончево обаче се добраха до равенството, което задържаха до края на първата част. През втората част балчиклии се настаниха трайно в игралното поле на гостите и резултатите не закъсняха. Кристиян Пешков отново се разписа за 2:1, а няколко минути след това Ивайло Русев покачи на 3:1.

В края на мача нови два гола на Даниел Димов и Румен Николов оформиха крайното 5:1.

Автор: Салим Салих