Сензацията в Трета лига Извор (Горски извор) отнесе Розова долина

Приятната изненада на Югоизточната Трета лига - ФК Извор (Горски извор), победи с 2:0 Розова долина (Казанлък) в контролна среща. Изворци превъзхождаха през цялата среща и можеха да вкарат още голове на домакините, които в някои моменти опитаха да респектират с твърди влизания, но не им се получи.

Още в 6-ата минута Христо Димитров откри за гостите от ФК Извор, след като с глава прати в мрежата центрирана от дясното крило топка. До края на първата част Спас Милушев и неостаряващият ветеран Недялко Хубенов пропуснаха чудесни възможности след хубави атаки.

През втората част старши треньорът на гостите Живко Желев даде възможност и на някои млади момчета, като есин от тях - 16-годишният Лазар Гълъбов вкара от дузпа за 2:0 в 89-ата минута.