Спартак (Пд) загуби в Ямбол

Спартак загуби с 2:3 гостуването си на Ямбол. Среащата бе от 15-ия кръг в ЮИ Трета лига. Пловдивчани успяха да се върнат в мача от 2:0 за домакините, но в крайна сметка загубиха.Сашо Андонов изведе домакините напред, като така завърши първата част. През нея пловдивчани имаха игрово предимство, но допуснаха гол в края на полувремето. Пак Андонов удвои през втората част. Ветеранът Йордан Минев намали. Симеон Григоров направи 3:1 в полза на Ямбол. Гостите не се предадоха и стигнаха до нов гол. Отново Минев реализира. За тяхно съжаление това се оказа и крайния резултат – 3:2.

В следващия кръг Спартак приема друг опашкар – Хасково.

Състав: П. Начев, Ф. Алексиев, Й. Минев, В. Минев, Г. Йотовски, К. Милев, Х. Доков, К. Георгиев, К. Кодуков, С. Димитров, Л. Цеков, (М. Симеонов, Ф. Колев, Г. Камбуров)