Септември (Тервел) взе гостуването на Интер (Добрич)

Интер (Добрич) загуби като домакин от Септември 98 (Тервел) в мач от четвъртия кръг на Трета лига – Североизток. През първата част „студентитеот Добрич“ бяха равностоен противник на гостите от Тервел. Въпреки по-добрата им игра в началото на мача гол обаче падна в тяхната врата.

В 23-ата минута Мартин Кирилов засече отблизо центрираната отдясно топка, като я прати в мрежата на Федаи Алимов. В 35-ата минута Павел Жендов бе изведен зад защитата на Септември 98, който хладнокръвно преодоля и вратаря Дениз Александров за 1:1. Две минути преди края на първата част домакините успяха да поведат след красив удар от 20 метра на Баръш Николаев.

След почивката играчите на Септември 98 (Тервел) натиснаха своя противник и резултатът не закъсня. Венелин Николаев успя да изравни, а няколко минути по-късно, след негово центриране, бранител на Интер вкара топката в собствената си врата. Кристиян Петков – бивш футболист на Добруджа се разписа с далечен удар за 2:4, а крайният резултат бе оформен от Гюрсел Осман.