Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Обрат и трета победа за Миньор (Перник) във Втора лига

Четвъртият кръг на Втора лига - шоу в Радомир и обрат в Перник (на живо)

Отборът на Миньор (Перник) постигна трети успех от началото на сезона във Втора професионална лига. Играчите на Юри Васев спечелиха с 2:1 срещу Нефтохимик, като "чуковете" стигнаха до трите точки, след като Симеон Вешев откри за гостите от Бургас, но перничани показаха характер и направиха страхотен обрат. В 52-ата минута Калоян Йосифов изравни резултата, а в герой за домакините се превърна Даниел Гогов, който донесе победата с гол в 78-ата минута.

В следващия кръг Миньор (Перник) гостува на Локо (София), а Нефтохимик приема Добруджа.