Локомотив (София) представя Красимир Балъков

Черноломец (Попово) с категорична победа над новака Доростол (Силистра)

Футболистите на Черноломец (Попово) постигнаха първата си победа за новото първенство в Трета лига – Североизточна аматьорска група. На градския стадион в Попово те надделяха над новака Доростол (Силистра) с 2:0. Головете бяха реализирани от Светослав Славчев в 20-ата минута след самостоятелен рейд в наказателното поле на Доростол (Силистра) и Десислав Петров в 43-ата.

Черноломец (Попово) владееше играта от началото на мача. Гостите от Силистра бяха на ниво до първото попадение във вратата им пазена от ветерана Веселин Василев.

Двете полувремена преминаха изцяло в половината на гостите, но не липсваха и контраатаки към вратата и на домакините. Те обаче не затрудниха нито веднъж стража на Черноломец (Попово)  Радосвет Христов.

През втората част поповчани реализирахаи трети гол, отменен много правилно за засада от съдийската бригада от Добрич. На два-три пъти и гредите помогнаха на стража на гостите след шутираните топки от Диян Димитров, Мехмед Сабри и Беадир Беадиров. Въпреки пълното си надмощие, нападателите на Черноломец (Попово) не съумяха да реализират нови голове във вратата на силистренци.