Карнобат не се затрудни срещу Родопа

Карнобат зарадва своите фенове с успех над Родопа в мач от 2-ия кръг на Югоизточна Трета лига. Победата бе с краен резултат 2:0, а домакините удариха и две греди.

Играещият наставник Георги Калоянов вкара красив гол в 34-ата минута от около 17 метра дистанция, когато с добре премерен удар успя да прехвърли отбраната и вратаря на гостите, с което хвърли в екстаз феновете на ОФК Карнобат.

Резервата Даниел Стаматов удвои аванса на ОФК Карнобат с гол в 80-ата минута, само 180 секунди след появата си на терена, когато с глава засече центриране на Ясен Тузаков.

Петър Колев и Димитър Петров също пропуснаха да запишат имената си сред голмайсторите, след като техни удари срещнаха гредите на вратата на Родопа, съответно в 76-ата и 85-ата минута.

Добрите намеси на вратаря Борислав Тотев пък не дадоха възможност на Христо Ковачев и Стефан Чилингиров да отбележат за гостите от Смолян.

ОФК Карнобат: Борислав Тотев, Пламен Димитров – капитан /45 – Трендафил Момчилов/, Георги Калоянов, Станимир Митев /64 – Димитър Петров/, Ясен Тузаков, Георги Тузаков, Стоян Калпаклиев, Стоян Калев, Киро Гърков /77 – Ненко Петров/, Петър Колев /77 – Даниел Стаматов/, Антон Иванов