Хъл и Стоук разделиха точките в безличен мач

Отборите на Хъл Сити и Стоук Сити не успяха да се победят и завършиха наравно 0:0, поделяйки точките от двубоя помежду си. Съперниците напълно оправдаха очакванията за нискорезултатен сблъсък помежду си и така и не стигнаха до гол в съперниковата врата, който почти сигурно щеше да се окаже победен в срещата. Гостите все пак може да съжаляват малко повече за това, че не стигнаха до успеха, след като на няколко пъти създаваха суматоха в наказателното поле пред Алън Макгрегър след изпълнения на корнер. Те стигнаха и до гол дело на Стивън Айрлънд в 71-ата минута, но той правилно бе отменен заради засада на халфа.

Асмир Бегович трябваше да се намесва решително само веднъж след изпълнение на Яник Сагбо, но се справи отлично със задачата си и спаси своя отбор. Въпреки това определено повечето добри положения бяха пред вратата на домакините, като Райън Шоукрос първо ритна много неумело топката от чиста позиция в 56-ата минута, а в 77-ата удари и гредата зад Макгрегър след удар с глава след изпълнение на корнер. Питър Крауч пък предизвика страхотно спасяване от страна на шотландския вратар, след като ударът му по земя бе отразен с мъка от стража.

С точката и двата отбора останаха в долната половина на класирането - съответно на 12-о и 13-о място с 19 и 18 точки в актива си.