Малко не достигна на Бодуров за престижен успех (видео)

Българският национал Николай Бодуров и неговият Фулъм си осигуриха преиграване у дома срещу Съндърланд за Купата на Англия, след като направиха 0:0 като гости в среща от четвъртия кръг. Бившият защитник на Литекс изкара пълни 90 минути на "Стейдиъм ъф Лайт". Столичани дори могат да съжаляват, защото в последните 24 минути бяха с човек повече на терена след втори жълт картон на Джак Родуел. Взетият за 10 млн. паунда от Манчестър Сити футболист тотално разочарова, като можеше да бъде изгонен още преди почивката за грубо нарушение. Тогава той се отърва само с жълт картон, но в 66-ата минута направи истинска глупост, хващайки ръката на вратаря, който се опитваше да подаде топката на съотборник. В 86-ата минута гредата лиши Фулъм от успех след изстрел на Уго Родайега.

Така Съндърланд, който е на 16-о място в Премиършип, има само две победи от 14 срещи насам на свой терен. Фулъм пък е 14-и във втория ешелон.

Преиграването в Лондон ще е на 4 или 5 февруари.