Бодуров и Фулъм отпаднаха за ФА Къп

Втородивизионният Фулъм с национала Николай Бодуров в състава си отпадна в четвъртия кръг за ФА Къп след загуба у дома с 1:3 от Съндърланд в преиграването. В първата среща "котиджърс" удържаха 0:0 като гост на съперника си от елита. Двубоят на "Крейвън Котидж" започна по мечтан начин за домакините, които поведоха в резултата в 28-ата минута чрез Уго Родайега.

Съндърланд обаче стигна до пълен обрат. Вратарят  на Фулъм Маркъс Бетинели си отбеляза автогол в 61-ата минута, а Рики Алварес изведе гостите напред. В добавеното време Жорди Гомес от дузпа сложи точка на спора. Бодуров игра цял мач за домакините и получи жълт картон в 62-ата минута.

Фулъм - Съндърланд 1:3
1:0 - Родайега (28)
1:1 - Бетинели (61-авт)
1:2 - Алварес (75)
1:3 - Гомес (90)