Фулъм с Бодуров победи Нотингам в мач с пет гола

Отборът на Фулъм записа победа с 3:2 над Нотингам Форест в среща от 27-ия кръг в Чемпиъншип. Цял мач за домакините на "Крейвън Котидж" изигра българският защитник Николай Бодуров.

Лондончани взеха солидна преднина от три гола още през първото полувреме след хеттрик на Макормак в 7-ата, 18-ата и 35-ата минута. След това обаче в редиците им настъпи отпускане и това за малко да им изиграе лоша шега като Лансбъри успя да върне два гола в 45-ата и 62-ата минута, но в крайна сметка "котиджърс" удържаха преднината си.

Така Фулъм събра актив от 34 точки и заема 14-ото място в таблицата. Водач е Борнемут с 51 точки пред Мидълзбро и Ипсуич с по 50 точки.