Аспас избухна с хеттрик за луди 4 минути (видео)

Преотстъпеният от Ливърпул Яго Аспас се развихри за Севиля в снощния мач за Купата на краля срещу Сабадел (5:1). Испанският нападател заби три гола за по-малко от четири минути (3:51 мин.) и показа нюха си на голмайстор. 27-годишният стрелец е твърда резерва на "Рамон Санчес Писхуан", както беше и на "Анфийлд" през миналия сезон.

От началото на сезона има едва 68 минути в Примера и е без попадение. Снощи ексзвездата на Селта получи шанс да бъде титуляр и избухна през второто полувреме. Попаденията му бяха регистрирани съответно в 58:01, 59:42 и 61:52 минути след началото на срещата.

В Англия веднага сe присмяха, че Аспас, който преди две години влизаше дори в плановете на Висенте дел Боске, вече има повече голове от всеки нападател на Ливърпул.