Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Хулио Веласкес след краха на "сините" срещу Славия и преди визитата на Спартак във Варна

Лансини аут за шест седмици

Лансини аут за шест седмици

Полузащитникът на елитния Уест Хам Юнайтед Мануел Лансини ще пропусне следващите шест седмици от сезона заради контузия. Лансини, който играе в състава на лондончани под наем до края на сезона от Ал-Джазира (ОАЕ), получи травма на бедрото по време на тренировка в края на миналата седмица преди гостуването от Висшата лига на Манчестър Юнайтед (0:0).

Аржентинецът премина медицински изследвания, след които стана ясно, че той със сигурност няма да бъде на разположение за следващите осем срещи на тима, като очакванията са да се завърне в игра във втората половина на януари.

Лансини има 5 гола в 14 официални мача на столичани в кампанията досега и е едно от откритията на сезона. Уест Хам заема седмото място в английския шампионат, въпреки че в момента е в негативна серия от пет двубоя без победа.

Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички