Гол в 94-ата минута покоси Гълъбинов и Новара

Българският национал Андрей Гълъбинов игра пълни 90 минути за Новара в мач от 9-ия кръг на Серия "Б". Таранът и неговите съотборници отново нямаха късмет, като допуснаха поражение с 1:2 от Про Верчели след гол в 94-та минута. Преди това Сансоне даде аванс за гостите в 37-ата минута, но голове на Ла Матния (67) и Емануело (94) донесоха победа на домакините. Загубата е пета през този сезон за Гълъбинов и компания, които са на 18-то място с осем точки. Про Верчели вече има 12 точки и се изкачи в първата половина на таблицата, където лидер е Верона с 20 точки.