Никола Попов и Ники Йорданов нагърбени с дербитата, ето всички назначения

Никола Попов и Ники Йорданов нагърбени с дербитата, ето всички назначения

Българският футболен съюз определи съдиите за предстоящия втори кръг в Първа професионална лига. Сблъсъкът между Лудогорец и Ботев (Пловдив) в Разград бе поверена на Николай Йорданов, на когото ще помагат Иван Вълчев и Андрей Николов, а този в Пловдив между Локомотив и Левски - на Никола Попов, който ще бъде с асистенти Георги Тодоров и Димитър Стоилов.

Ето и всички назначения за предстоящия II-ри кръг в Първа лига:

5 август 2016 г., петък, 19:00 ч.

Нефтохимик - Дунав

Главен съдия: Стефан Апостолов Апостолов    
Асистенти: Мирослав Максимов Иванов и Драган Кирилов Стойков 
4-ти: Борислав Николаев Колев        
Допълнителни асистенти: Ивайло Иванов Стоянов и Петър Стефанов Доровски 

Съдийски наблюдател: Ичко Лозев Лозев     

 
5 август 2016 г., петък, 21:15 ч.

Пирин - Локомотив (Горна Оряховица)

Главен съдия: Георги Кънчев Димитров
Асистенти: Димитър Русенов Русев и Павлин Цветанов Михайлов
4-ти: Дениз Пиринов Соколов
Допълнителни асистенти: Ангел Любенов Ангелов и Мартин Емилов Стоименов

Съдийски наблюдател: Йордан Костадинов Иванов     

 
6 август 2016 г., събота, 19:00 ч.

Верея - ЦСКА–София

Главен съдия: Станислав Георгиев Тодоров          
Асистенти: Мартин Иванов Димитров и Димо Дамянов Вълчев
4-ти: Мартин Веселинов Маргаритов    
Допълнителни асистенти: Владимир Вълков Вълков и Радослав Петров Гидженов

Съдийски наблюдател: Евгени Георгиев Георгиев     

 
6 август 2016 г., събота, 21:15 ч.

Лудогорец - Ботев

Главен съдия: Николай Йорданов Колев        
Асистенти: Иван Захариев Вълчев и Андрей Венков Николов
4-ти: Светослав Георгиев Динев    
Допълнителни асистенти: Драгомир Димитров Драганов и Димитър Михайлов Михайлов

Съдийски наблюдател: Мартин Живков Богдев     

 
7 август 2016 г., неделя, 19:00 ч.

Локомотив (Пловдив) - Левски

Главен съдия: Никола Антонов Попов                  
Асистенти: Георги Пламенов Тодоров и Димитър Божидаров Стоилов
4-ти: Веселин Мишев Добриянов        
Допълнителни асистенти: Тихомир Асенов Алексов и Вангел Борисов Вангелов
Съдийски наблюдател: Радан Василев Мирянов     

 
7 август 2016 г., неделя, 21:15 ч.

Славия - Берое

Главен съдия: Георги Николов Кабаков            
Асистенти: Тони Бонев Пандарски и Пламен Хинков Хинков

4-ти: Илиян Петров Капарашев
Допълнителни асистенти: Станислав Тошев Ставров и Боян Георгиев Славков

Съдийски наблюдател: Веселин Богданов Йорданов     

 
8 август 2016 г., понеделник, 20:00 ч.

Черно море - Монтана

Главен съдия: Ангел Детелинов Баялцалиев        
Асистенти: Станимир Илков Илков и Николай Тодоров Христов
4-ти: Стефан Димитров Димитров        
Допълнителни асистенти: Валентин Станчев Железов и Стефан Демирев Павлов

Съдийски наблюдател: Георги Генов Нарлев

Още от БГ Футбол

Виж всички