Монако не се затрудни с Каен (видео)

Отборът на Монако победи с 2:0 Каен в мач от десетия кръг на Лига 1. Монегаските вкараха по един гол във всяко полувреме и стигнаха до успеха без особени проблеми. Балде Кейта откри резултата в 21-ата минута след пас на Тома Льомар. В 59-ата пък Радамел Фалкао удвои след като бе точен от дузпа, отсъдена за фаул на Ян Репас срещу Рони Лопеш.

С успеха си днес Монако събра 22 точки и запазва втората си позиция в класирането. Играчите на Леонардо Жардим са на три точки от лидера Пари Сен Жермен, но парижани са и с мач по-малко. Каен от своя страна остава с 15 на девета позиция.