Шоу на Лацио, "орлите" вкарват 6 за по-малко от 40 минути (видео+галерия)

Отборът на Лацио разпиля Сасуоло с 6:1 на "Олимпико" в мач от 7-ия кръг на Серия "А". Тимът на Симоне Индзаги губеше до последните секунди на първата част, но след това истинска голеада се изсипа във врата на Андреа Консили, който бе поразен шест пъти от "орлите".

Страхотен мач за домакините направи Луис Алберто (45+1, 58), който отбеляза две попадения. Италианският национал Марко Пароло (64 ,69) също вкара два гола, а защитникът Стефан де Фрай (56) и Чиро Имобиле (81-дузпа) отбелязаха другите попадения. Преди това гостите излязоха напред в резултата след точно изпълнена дузпа от Доменико Берарди в 27-ата минута.

Голово шоу на Лацио - 6:1 срещу Сасуоло@@@Алберто и Де Фрай се бяха възстановили от леките травми, като започнаха от първата минута.

Голово шоу на Лацио - 6:1 срещу Сасуоло@@@Двубоят стартира с по-добра игра на гостите, които дори поведоха в 27-ата минута. Точен бе Берарди, който отбеляза дебютното си попадение за сезона. Последните минути на първата част домакините натиснаха и стигнаха до равенството в последните секунди преди почивката, след като Луис Алберто изпълни перфектно пряк свободен удар. В 56-ата минута Де Фрай бе точен, а Лацио поведе. Холандецът се разписа с глава след центриране от корнер на Алберто, а последният вкара трети гол в следващата атака.

Голово шоу на Лацио - 6:1 срещу Сасуоло@@@"Орлите" вече се забавляваха, като вкараха още три гола в оставащите минути. Пароло вкара четвърти гол в 64-ата минута, а пет минути по-късно бе в прегръдките на своите съотборници, вкарвайки за 6:1. Този път Сенад Лулич стреля отдалеч, Консили изби, Адам Марушич при добавката удари гредата, но топката се върна в Пароло, който бе точен.

Голово шоу на Лацио - 6:1 срещу Сасуоло@@@Малко след това Нани дебютира за "орлите", сменяйки Алберто, който бе изпратен с аплодисменти. Нямаше как в головото шоу на Лазио да липсва името на Имобиле, който си спечели дузпа в 81-ата минута, а след това хладнокръвно реализира деветия си гол за сезона в Серия "А".

Голово шоу на Лацио - 6:1 срещу Сасуоло@@@Успехът е пети за лациалите, които с 16 точки са на четвърто място. Поражението бе пето за Сасуоло, който остана с четири точки.

Голово шоу на Лацио - 6:1 срещу Сасуоло@@@