Челси - Тотнъм 2:1

Челси записа седма поредна победа в първенството и отново е на върха на Висшата лига. Отборът на Антонио Конте спечели лондонското дерби с Тотнъм с 2:1. След шест поредни шампионатни срещи без допуснат гол "шпорите" сложиха край на тази серия на "сините". Кристиан Ериксен откри резултата в 11-ата минута. В края на първото полувреме Педро изравни, а малко след почивката Виктор Моузес направи 2:1, което се оказа крайният резултат.Челси - Тотнъм 2:1

Съдия: Майкъл Оливър Стадион: "Стамфорд Бридж" Челси 2:1 Тотнъм Голмайстори Кристиaн Ериксен 11' 45' Педро Родригес 51' Виктор Моузес Състав Тибо Куртоа   Юго Лорис Гари Кейхил   Кайл Уокър Сесар Аспиликуета   Ян Вертонген Маркос Алонсо   Кевин Вимер Давид Луис   Ерик Дайър 77’ Еден Азар   Сон Хюн-Мин 65’ Неманя Матич   Виктор Уаняма Н'Голо Канте   Кристиaн Ериксен 83’ Педро Родригес   Деле Али 73’ Диего Коща   Муса Дембеле 83’ 81’ Виктор Моузес   Хари Кейн Смени 81’ Бранислав Иванович   Жорж-Кевин Нкуду 73’ 83’ Оскар   Хари Уинкс 65’ 77’ Вилиан   Винсент Янсен 83’