Милан - Интер 2:2

Милан - Интер 2:2Отборите на Милан и Интер сътвориха невероятно зрелище в дербито помежду си от 13-ия кръг на Серия "А" на "Джузепе Меаца". Срещата завърши при резултат 2:2, а символичните гости стигнаха до точката в добавеното време на мача с попадение на Иван Перишич. Преди това Милан на два пъти повеждаше с два гола на Сусо в 43-ата и 58-ата минута, а Антонио Кандрева се разписа за "нерадзурите" в 53-ата минута. В крайна сметка обаче мачът завърши без победител и може би това бе справедливият резултат с оглед на показаното от двата тима, които показаха много добър футбол и борба до последната минута.

Съдия: Паоло Талявенто Стадион: "Джузепе Меаца" Милан 2:2 Интер Голмайстори 43' Сусо Антонио Кандрева 53' 58' Сусо Иван Перишич 92' Състав Джанлуиджи Донарума   Самир Ханданович Иняцио Абате   Кристиан Ансалди 65’ Габриел Палета   Жоао Миранда Матия Де Шилио   Данило Д'Амброзио Густаво Гомес   Антонио Кандрева 88’ Джакомо Бонавентура   Жофри Кондогбия Юрай Куцка   Гари Медел 37’ Мануел Локатели   Иван Перишич 79’ Мбайе Нианг   Марсело Брозович 75’ Сусо   Жоао Марио 71’ Карлос Бака   Мауро Икарди Смени 71’ Матиас Фернандес   Юто Нагатомо 65’ 88’ Марио Пашалич   Жейсон Мурийо 37’ 79’ Джанлука Лападула   Стеван Йоветич 75