Селта - Барселона 4:3

Отборите на Селта и Барселона завършиха при резултат 4:3 в среща от седмия кръг на Ла Лига. Пионе Систо откри резултата в 22-ата минута. В 32-ата Яго Аспас удвои резултата. Минута по-късно Жереми Матийо си отбеляза автогол. Жерард Пике намали в 58-ата минута. Неймар върна сериозно интригата в 64-ата минута от дузпа. Пабло Ернандес вкара четвърти гол в 77-ата минута. В 87-ата Пике отново върна Барса в играта. Съдия: Виканди Гаридо Стадион: "Балаидос" Селта 4:3 Барселона Голмайстори 22' Пионе Систо 32' Яго Аспас 33' Жереми Матийо Жерард Пике 58' Неймар 64' 77' Пабло Ернандес Жерард Пике 87' Състав Серхио Алварес   Марк-Андре тер Стеген Факундо Ронкалия   Жерард Пике Уго Майо   Жереми Матийо Густаво Кабрал   Жорди Алба 81’ Сержи Гомес   Серхио Бускетс 76’ 83’ Даниел Вас   Сержи Роберто Пабло Ернандес   Арда Туран Неманя Радоя   Рафиня Алкантара 45’ Пионе Систо   Андре Гомеш 88’ Яго Аспас   Луис Суарес 63’ Тео Бонгонда   Неймар Смени 83’ Джонатан Кастро - Джони   Андрес Иниеста 45’ 63’ Марсело Диас   Денис Суарес 76’ 88’ Джон Гуидети   Пако Алкасер 81’