Фиорентина - Ювентус 1:2

Отборите на Фиорентина и Ювентус играят при 1:2 в среща от 35-ия кръг на Серия "А". Марио Манджукич бе точен в 39-ата минута след страхотна атака на гостите. Калиничич в 81-ата минута изравни, но при следващата атака Алваро Мората отново даде аванс на Юве.Фиорентина - Ювентус 1:2

Съдия: Паоло Талявенто Стадион: Артемио Франки Фиорентина 1:2 Ювентус Голмайстори Марио Манджукич 39' 81' Никола Калинич Алваро Мората 83' Състав Чиприан Тетерушану   Джанлуиджи Буфон Гонсало Родригес   Андреа Бардзали Давиде Астори   Патрис Евра Ненад Томович   Стефан Лихтщайнер 88’ Маркос Алонсо   Леонардо Бонучи Борха Валеро   Даниеле Ругани 53’ Йосип Иличич   Сами Кедира 88’ Милан Бадел   Пол Погба 84’ Никола Калинич   Марио Лемина 62’ Кристиан Тейо   Марио Манджукич Федерико Бернардески   Пауло Дибала 70’ Смени 88’ Факундо Ронкалия   Квадво Асамоа 84’ 62’ Матиас Фернандес   Хуан Куадрадо 88’ 53’ Мауро Сарате   Алваро Мората 70’