Джулиъс Рандъл вкара 40 точки за успех на Ню Йорк над Атланта Хоукс (видео)

Джулиъс Рандъл вкара 40 точки и взе 10 борби за Ню Йорк, който победи Атланта Хоукс със 137:127 след продължение у дома. Домакините са 3-и в Атлантическата дивизия вече с положителен баланс, докато Хоукс са лидери в Югоизточната дивизия с 32/27. Рандъл вкара с поднасяне под коша за 122:119 осем секунди преди сирената, но Боян Богданович отвърна с тройка 6.2 секунди преди края, за да изпрати мача в продължението. Но Никс нанизаха първите 10 безответни точки там и изковаха победата. Дерик Роуз и Имануел Куикли нанизаха по 20 точки за победителите всеки. Трей Йънг се отличи с 20 точки и 14 асистенции за Атланта, но напусна терена 1:13 минути преди края на третата четвърт заради травма в глезена. Крис Капела се отличи за гостите с 25 точки и 22 борби. Лидерите от Юта отново демонстрират високата си класа, след като удариха Хюстън като гости със 112:89. Джордан Кларксън вкара 22, Джо Ингълс остана с 21, а тимът записва четвърта победа в последните си пет мача. Двата отбора създадоха история на 6-и декември 2018-а година, когато Юта победи същия съперник с 23 точки разлика- 118:91. Руди Гоберт днес вкара 19 точки, взе и 18 борби за Джазмените. За Хюстън Джон Уол остана с 21 точки и 6 подавания.