Класиката между Бока и Ривър завърши скучно и без победител

Класическият сблъсък между Бока Хуниорс и Ривър Плейт тази нощ завърши без голове и без победител - 0:0. Този път двата тима се изправиха един срещу друг в първи полуфинал от турнира Копа Судамерикана, но за съжаление на препълнените трибуни на стадион "Алберто Армандо" в Буенос Айрес, очакваното шоу не се състоя.Домакините могат много повече да съжаляват, че не спечелиха срещата. Те създадоха куп положения пред вратата на съперника, но само два удара попаднаха в очертанията дело на Фернандо Гаго и Андрес Чавес през първата част. В същото време гостите много рядко мислеха за атаката и предпочитаха да се отбраняват, като успяха да не допуснат попадение във вратата си.В крайна сметка явно от Ривър са доволни на този резултат, като ще се надяват да спечелят реванша на свой терен и така да се класират на финала в турнира. Ответната среща ще се играе на 28 ноември.МИНУТА ПО МИНУТА