Белчев критикува ЦСКА-София след разгромния успех - каза от какво е недоволен (видео)

Наставникът на ЦСКА-София Стамен Белчев разкритикува представянето на отбора през втората част, въпреки че червените разбиха с 4:1 Локомотив (Пловдив) на “Армията”.“Доволен съм от резултата и първото полувреме. За мен необяснимо отборът излезе през второто полувреме, излезе отпуснат и не показа истинските си възможности. Имахме два гола преднина и може би играчите очакваха да е лесно. Видяхте, че когато отборът на Локомотив не е пресиран, има футболисти, които могат да играят. Доволен съм, но трябва да подобрим играта на целия отбор в защита, там имам претенции и трябва да се работи.В защита стояхме далеч от противника през второто полувреме, не успяхме да направим подготовка за преса, но нека оставим това за съблекалнята. Още има какво да се желае и то много. Ако отборът дава максимума от себе си, не се притеснявам от нищо. До момента Локомотив нямаше загуба. Надиграхме го категорично. Надявам се да продължим с тази голова серия, но не ми харесва, че пуснахме три попадения”, каза Белчев.