Оборище победи Витоша Бистрица

Втородивизионният Оборище Пюнагюрище победи състава от "В" група Витоша Бистрица с 1:0 в столичния комплекс "Царско село" и постигна пета поредна победа по време на зимната си подготовка. Единственото попадение реализира бившият играч на съперника Владимир Бахъров след четвърт час игра.

В края на първото полувреме Шабан Османов пропусна да удвои от дузпа, след като от бялата точка не успя да преодолее вратаря на съпрерника. В 75-ата минута Ивайло Димитров от Оборище получи червен картон, но той беше заменен от Стойно Солаков и двата отбора довършиха мача с по 11 играчи на терена.