Националният отбор на Мексико се поизмъчи, но крайна сметка победи с 2:1 като гост Ямайка в световна квалификация за предстоящия Мондиал през декември 2022-а от зона КОНКАКАФ. „Ацтеките“ губеха с 0:1, до 81-ата минута, когато Хенри Мартин и Алексис Вега отбелязаха два бързи гола за победата. Въпреки поражението ямайците могат да съжаляват, след като Даниъл Джонсън беше дал преднина на домакините малко след началото на втората част, въпреки че те играха с намален състав след изгонването на Деймиън Лоу малко преди края на първото полувреме. Така Мексико крачи уверено към Катар и продължава да е в зоната за директно класиране на шампионата на планетата и е на трето място със 17 точки. В следващия си мач мексиканците ще се изправят срещу Коста Рика, докато Ямайка гостува на Панама.