Отборът на ПАОК, в чийто титулярен състав започна капитанът на България Кирил Десподов, се добра само до равенство 1:1 като гост на Ламия, който е най-слабият отбор в първата шестица на Суперлигата и бе в серия от девет поредни поражения. За "черно-белите" това е трети мач без успех в Шампионската група на гръцкото първенство. Така ПАОК, който бе лидер в класирането в редовния сезон, остава на четири точки от АЕК, който тази вечер посреща Панатинайкос в директна битка за първото място. Освен че игра през целия мач и бе един от най-активните, Десподов асистира за драматичния изравнител гол на Щефан Шваб, който падна чак в 100-тната минута. Преди това домакините бяха повели в добавеното време на първата част чрез Викинтас Сливка, а в 91-вата минута останаха с човек по-малко.