Вход / Регистрирай се

Ботев (Ихтиман) започва с 20 футболисти

Ботев (Ихтиман) започва с 20 футболисти

Угре в 10:00 часа, Ботев (Ихтиман) дава начало на подготовката си за новия сезон на Югозападната Трета лига. Треньорът Валери Свиленов ще изведе 20 футболисти за първо занимание. В хода на тренировъчния процес, отбора ще играе приятелски срещи. Допълнително ще се уточни мястото на провеждането им.

Програмата за контролите:

11 юли: Ботев (Ихтиман) – ФК Банско

18 юли: Ботев (Ихтиман)Хебър (Пазарджик)

22 юли: Ботев (Ихтиман)Бней Йехуда (Израел) 

25 юли: Ботев (Ихтиман)Пирин (Разлог)

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички