Угре в 10:00 часа, Ботев (Ихтиман) дава начало на подготовката си за новия сезон на Югозападната Трета лига. Треньорът Валери Свиленов ще изведе 20 футболисти за първо занимание. В хода на тренировъчния процес, отбора ще играе приятелски срещи. Допълнително ще се уточни мястото на провеждането им.
Програмата за контролите:
11 юли: Ботев (Ихтиман) – ФК Банско
18 юли: Ботев (Ихтиман) – Хебър (Пазарджик)
22 юли: Ботев (Ихтиман) – Бней Йехуда (Израел)
25 юли: Ботев (Ихтиман) – Пирин (Разлог)