Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Топ 5 попадения от четвъртия кръг в Елитните групи

В четвъртия кръг на Елитните групи станахме свидетели на много красиви попадения. Ето и кои голове попаднаха в топ 5 класацията на „Лигата на талантите“.

На пето място се класира попадението на Любомир Праматаров от ЦСКА – София U16. Футболистът вкара един от головете при равенството 3:3 на неговия тим срещу Левски.

ЦСКА - София и Левски си спретнаха драматично равенство в Елитната група до 16 години

На четвърта позиция остана Атанас Кирев от Ботев (Пловдив). Състезателят на „канарчетата“ донесе победата на своя тим с 2:1 в гостуването на Дунав в Елитната група до 16 години.

Почетното трето място зае Матю Христов от Септември. Футболистът отбеляза второто попадение при успеха на неговия отбор в гостуването на Национал с 3:0 при 15-годишните.

Най-близко до победителя в класацията остана друг футболист на Ботев (Пловдив) U16. Александър Ненков отбеляза първото попадение при обрата на „канарчетата“ срещу Дунав.

Наградата номер 1 на кръга отиде при Андрей Грозданов от Септември U16. Състезателят на септемврийци отбеляза две попадения при победата на неговия тим в гостуването на Национал с 3:0, като голът му със странична ножица спечели и първото място.

Септември (Сф) нанесе първа загуба на Национал и продължи с перфектната си серия при 16-годишните