Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

"Лигата на талантите" представя всичко най-интересно от изминалия кръг

Четвъртият кръг в Eлитните групи ни предостави много емоции, придружени с красиви голове. Септември е водач и в трите групи, като в U16 и U17 септемврийци са с пълен актив от точки.

При 15-годишните трите отбора, които бяха безгрешни до момента - ЦСКА-София, Лудогорец и Академик (Пловдив), не успяха да спечелят своите срещи.

В Елитната група до 16 години Септември остава единственият отбор без загубена точка след четири кръга. Момчетата на Ясен Даскалов се отличават с атакуващия си футбол и много отбелязани голове.

При 17-годишните Септември записа четвърта поредна победа след успех над Левски. По този начин столичани и в тази група са единствения отбор без загубена точка.