Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Ланс записа нова победа в Лига 1

Ланс победи Брест с 2:0 като домакин в ранната среща от днешната програма на втория кръг в Лига 1.

Еквадорският защитник Жоанер Чавес даде аванс на тима си в 19-ата минута.  В края на първото полувреме гостите си отбелязаха автогол за 2:0, след като Жюлиен Льо Кардинал прати топката в собствената си мрежа. Малко преди края на срещата Ланс остана в намален състава, тъй като Дейвер Мачадо получи директен червен картон. Въпреки това домакините стигнаха до втори пореден успех и имат пълен актив от 6 точки, докато Брест все още нито точка, след като загуби и преди седмица.