Апоел и Йоан Стоянов със загуба за Тото къп

Отборът на Апоел (Беер Шева) загуби драматично с 2:3 сблъсъка си с Ирони Тибериас за 7-8 място в турнира Тото Къп. Българският национал Йоан Стоянов бе титуляр за домакините и записа пълни 90 минути.

Гостите на два пъти повеждаха чрез Басел Шаабан в 20-ата и Станислав Биленкий в 55-ата минута, но домакините и двата пъти успяваха да изравнят чрез Амир Шаим Ганах в 53-тата и Елиел Перец от дузпа в 67-ата минута.

В добавеното време на двубоя обаче Ирони успя да забие трети гол, дело на Гилад Абрамов, който се оказа и победен.

Така Ирони завършва на 7-ото място в крайното класиране в турнира, а Апоел ще се задоволи с 8-ата позиция.