Хари Кейн: Тъжно и болезнено е, искахме да победим и заради Саутгейт

Голмайсторът на Англия Хари Кейн коментира загубата от Испания с 1:2 на финала на Евро 2024. Логично той бе много разочарован.

"Труден мач беше, трудно е да приемем това, което стана, тъжни сме. Успяхме да се върнем в мача, да изравним резултата, но не успяхме да надградим и загубихме. Много е болезнено, не знам какво да кажа.

След като изоставахме, продължихме да вярваме, защото в предишните мачове успявахме да изравним. През първото полувреме успяхме да затрудним много Испания, те почти нямаха положения", започна нападателят.

"През втората част след техния гол те можеха и да удвоят аванса си, но ние успяхме да изравним. Не беше лесно да стигнем до този финал, показахме характер, но трябва да приемем това, което се случи.

Хари Кейн продължава да няма нито трофей, нито гол във финал

Още веднъж казвам, много е болезнено, благодаря на нашите фенове, бяха невероятни. Искахме да спечелим и да посветим победата на Гарет Саутгейт, но това не стана", завърши Кейн.