Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Томас Мюлер "вероятно" е изиграл последния си мач за Германия

Томас Мюлер заяви, че вероятно е изиграл последния си мач за Германия след отпадането от четвъртфиналите на Евро 2024 с 1:2 от Испания след продължения.

“Много е вероятно това да беше последният ми мач с националния отбор. Ще говоря със селекционера, разбира се, защото поддържаме много близки отношения. Ще вземем решението, което е удобно за всички. Но вероятно това ще е последният ми мач”, коментира Мюлер.

Той се включи през второто полувреме и имаше принос за подобряването на играта на Бундестима след получения първи гол в 51-вата минута. Мачът ще се запомни не само заради страхотното зрелище на терена, но и с решението на Антъни Тейлър да не отсъди дузпа за домакините, въпреки че Марк Кукурея блокира с ръка изстрел към вратата си.