На живо: Официална пресконференция преди L'Etape Bulgaria by Tour de France

Силна буря прекъсна 1/8-финала между Германия и Дания за около 25 минути

Силна буря прекъсна първото полувреме на двубоя между Германия и Дания на „Сигнал Идуна Парк“ от 1/8-финалите на Евро 2024.

Гръмотевични бури и дъжд се очакват по време на Германия - Дания

За съжаление, прогнозите на синоптиците за гръмотевична буря по време на мача се сбъднаха. Въпреки неблагоприятните условия двубоят започна, но в 35-ата минута главният съдия Майкъл Оливър прецени, че обстоятелствата не могат да позволят на срещата да продължи. Така двата тима се прибраха в съблекалнята.

Минути след прекъсването на мача се стигна дори до градушка на терена, а стадионът в Дортмунд протече за ужас на феновете по трибуните, но имаше и привърженици, които го приеха от забавната страна на нещата. До подобна ситуация се стигна и преди двубоя между Грузия и Турция, който се изигра именно на „Сигнал Идуна Парк“ в груповата фаза на турнира.

Бурята все пак не продължи твърде дълго и така мачът беше подновен след пауза от около 25 минути при резултат 0:0.

56 Евро 2024: Германия - Дания

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!