Автогол изхвърли Светослав Ковачев и Ахмат от Купата на Русия

Светослав Ковачев и неговият Ахмат отпаднаха на осминафиналите в турнира за Купата на Русия. Българинът игра цял мач при домакинската загуба от Оренбург с 0:1. Гостите стигнаха до успеха с автогол на Милош Шатара в 88-ата минута.

Двата тима вече изиграха двубоите помежду от първенството. На собствен терен Ахмат разгроми съперника си с 4:0, а двубоят в Оренбург завърши наравно - 1:1.

Въпреки на отборът на Ковачев създаде повече положения, до гол във вратата на Оренбург така и не се стигна. Малко преди края на редовното време Шатара не се ориентира добре след центриране от левия фланг и с глава прати топката в собствената си врата.

Място на четвъртфиналите в турнира си осигуриха още Урал, Динамо (Москва) и Ростов.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!