Тимът на Илиан Илиев загуби от ОФИ за Купата на Гърция

ОФИ Крит победи с 3:1 гостуващия Кифисия и се доближи до класиране на четвъртфиналите в турнира за Купата на Гърция. Герой за тима от Крит беше испанският халф Йон Торал, който отбеляза два от головете. За Кифисия до 69-ата минута игра българският национал Илиан Илиев.

Торал откри резултата още в 7-ата минута след пас на Льороа Абанда. Гостите изравниха бързо с попадение на Николас Андерген, но в средата на полувремето Торал се разписа за втори път. Точка на спора сложи Луис Гайегос в 76-ата минута. Малко преди края на редовното време заменилият Илиев Андрюс Тете пропусна дузпа.

Реваншът е на 10 януари. Преди това Кифисия ще се опита да стабилизира представянето си в първенството, където е в серия от 10 мача без победа и заема последното 14-о място в класирането.