Илиан Илиев и Кифисия изтръгнаха точка в края

Отборът на Кифисия се добра до драматично равенство 1:1 в домакинството си на Ламия. Срещата бе от 6-ия кръг на първенството на Гърция. Българинът Илиан Илиев-младши бе титуляр за домакините и остана на терена 65 минути, преди да бъде заменен от Тете.

Играчите на Ламия първи стигнаха до откриване на резултата в срещата. Това се случи в 85-ата минута, а точен бе Матиас Акуня.

Кифисия обаче не се предаде и успя да изравни в 5-ата минута на добавеното време. Люмор Агбениену донесе точката на своя тим.

Накрая домакините завършиха срещата с човек по-малко, след като Джак Ипалибо си изкара втори жълт и червен картон.

Това бе трети пореден мач без победа за Кифисия, който се намира на 11-тата позиция в таблицата с 5 точки. Ламия е на 9-ото място с 6 точки.