Очаквайте: Balkan Grand Prix 6

Отборът на Илиан Илиев се измъкна от дъното

Илиан Илиев беше титуляр за Кифисия при победата с 2:1 над Атромитос в среща от 3-ия кръг на гръцкото първенство. Българският халф остана на терена до 82-ата минута, когато беше заменен от Сотирис Нинис.

Срещата се разви отлично за новака в елита, защото в 36-ата минута Лауренс де Бок от Атромитос получи директен червен картон. До почивката Кифисия успя да поведе с точен изстрел в 38-ата минута на Огнен Ожегович.

Второто попадение за домакините беше дело на Антонио Папасавас в 69-ата минута. Малко преди края Лукас Асеведо намали, но това не спаси Атромитос от трета поредна загуба.

Победата е първа за Кифисия след двете поражения на старта и тимът заема 8-о място в класирането преди изиграването на останалите срещи от кръга.