Шок! Левски 2007 даде три жертви за 25 минути

Вчера едноименния тим на град Левски спечели у дома с 1:0 срещу Павликени в среща от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Победата е изключително важна за отбора, но след края на мача настроението в съблекалнята беше подтиснато. Причината – серия от контузии в хода на двубоя. Трима напуснаха принудително терена за половин полувреме. Митко Красимиров въобще не успя да излезе на терена за втората част.

Левски излъга Павликени

Четвърт час след началото й, с травма игралното поле напусна съотборника му Цветослав Игнатов. В 70-ата минута пък излезе и автора на единствения гол Дейвид Симеонов. Заради многото кадрови проблеми се наложи се да го замени резервния вратар Кристиан Цонков.