Рилци нанесе тежко поражение на Локо (Русе)

Рилци разгроми Локомотив (Русе) със 7:2 в Добрич. Срещата е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да бият и с двуцифрен резултат. Противно на крайното съотношение обаче, в началото имаше кратка интрига. Симеон Митев откри за домакините в 5-ата минута. След още толкова време, Стилиян Цеков сгреши и Мирослав Георгиев изравни с шут от границата на наказателното поле. Дейвид Венцислав обаче вкара от фаул за 2:1 в 16-ата минута. Десетина по-късно Баръш Николаев реализира третото попадение. Цеков се реабилитира за грешката си, покачвайки на 4:1 в 31-ата минута. В 36-ата пък Венциславов се разписа за втори път.

Гостите върнаха още един гол, четвърт час след почивката, когато Дани Братоев прехвърли добричкия вратар от далеч. Диан Минчев и Живодар Владев също разтресоха по веднъж русенската мрежа, съответно в 80-а и 86-ата минута.