Доростол вкара само един гол повече от Локо (Русе)

Доростол (Силистра) спечели у дома с 2:1 срещу Локомотив (Русе). Срещата е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините пропуснаха да бият с разлика. Те доминираха тотално през първото полувреме.

Цветослав Маринов тресна гредата, само след 120 секунди игра. След още 180 секунди Калоян Калчев пропусна сам срещу вратаря. Той не вкара и на празна врата в 25-ата минута. Янаки Смирнов осигури победата с попадения в 29-ата и 42-ата минута. След почивката нямаше възможности за гол и пред двете врати. Накрая Бисер Георгиев реализира почетното попадение за гостите.