Спартак (Варна) II с трета поредна победа

Дублиращия тим на Спартак (Варна) спечели с 2:1 срещу бойкия тим на Рилци в мач от Трета лига на игрището на СК "Локомотив", носещо името на клубната легенда Живко Господинов. Мачът започна много динамично. Гостите от Рилци изненадаха домакините с агресивна игра и в осмата минута спечелиха дузпа за събаряне на Баро Николаев, която бе реализирана хладнокръвно.

В 23-ата минута домакините изравниха след чудесен индивидуален пробив на дясното крило Александър Александров, завършил с голов удар от движение от около 20 метра. В 38-ата минута след корнер и разбъркване в полето на Рилци отново Александър Александров отбеляза съобразително втори гол за 2:1. През второто полувреме гостите опитваха да пренесат играта в по предни позиции, а домакините на контраатаки пропуснаха да отбележат трети гол. В последната минута тима на Рилци остана с човек по-малко за оспорване на съдийско решение.