Спартак (Варна) II прегази Локо (Русе)

Отборът на Спартак (Варна) II постигна лесен успех с 6:1 над Локомотив (Русе) в двубой от петия кръг на Североизточна Трета лига.

В 21-ата минута домакините имаха много добра възможност да открият резултата. Симеон Иванов получи топката на удобна позиция, но халфът стреля над целта.

Логичното се случи четири минути по-късно, когато Александър Александров бе изведен очи в очи със стража на гостите от Русе. Атакуващият футболист прехвърли Преслав Иванов, за да даде преднина на тима от Варна.

В 54-ата минута Александър Александров заби своя втори гол, след като надбяга защитата на гостите и без проблеми се разписа.

Две минути по-късно Александър Йорданов също матира Преслав Иванов, за да реши тотално изхода на срещата.

Играчите на Спарта (Варна) продължиха да се забавляват на терена и в 64-ата минута Николай Василев също записа името си сред голмайсторите.

В 77-ата минута Александър Йорданов бе изведен на отлична позиция и с точен удар не остави шанс отново на вратаря на "железничарите".

Гол №6 падна в 86-ата минута, а в негов автор се превърна Радослав Петров.

Все пак гостите от Русе стигнаха до почетно попадение, което бе дело на Мартин Иванов. Това бе и последната интересна ситуация в двубоя от Трета лига.

СПАРТАК (ВАРНА) - ЛОКОМОТИВ (РУСЕ) 6:1

1:0 Александър Александров (25)
2:0 Александър Александров (54)
3:0 Александър Йорданов (56)
4:0 Николай Василев (64)
5:0 Александър Йорданов (77)
6:0 Радослав Петров (86)
6:1 Мартин Иванов (89)

Стартови състави:

Спартак (Варна): 1. Стефан Петков, 13. Стефан Стефанов, 88. Кристиян Курбанов, 19. Мартин Гръчки, 77. Любослав Маринов, 17. Мартин Стоилов, 29. Александър Йорданов, 8. Никола Владев, 11. Мартин Янакиев, 10. Симеон Иванов, 18. Александър Александров

Локомотив (Русе): 12. Преслав Иванов, 2. Живко Дончев, 19. Живко Парашкевов, 99. Дани Братоев, 10. Бисер Георгиев, 8. Добромир Филипов, 4. Ивайло Иванов, 18. Миросалв Георгиев, 7. Симеон Дочев, 6. Мартин Ангелов, 5. Мартин Иванов