Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Израел ликува с бронзовите медали на Световното за младежи до 20 години

Отборът на Израел спечели малкия финал на Световното първенство по футбол за младежи до 20 години, което се провежда в Аржентина. В мача за третото място младоците от Средния Изток надвиха връстниците си от Южна Корея с 3:1.

Играчите на Израел влязоха по-добре в мача и поведоха след 19 минути игра с гол на Ран Бинямин. Радостта им обаче не се задържа дълго и Сонг-Вон Лий изравни след точно изпълнена дузпа в 24-ата минута.

През второто полувреме футболистите на Израел отново заиграха по-добре и вкараха нови два гола, с които стигнаха до новия успех. Първо, в 76-ата минута Омер Сеньор изведе отново отбора от Средния Изток напред, а после в 85-ата минута Анан Халали оформи крайния резултат.

Големият финал предстои след броени минути. Той ще започне в полунощ българско време и в него ще се изправят отборите на Уругвай и Италия.

Снимки: Gettyimages