Рилци и Лудогорец III завършиха наравно

1:1 приключиха Рилци и Лудогорец III (Разград) в Добрич. Двубоят е от 26-ия кръг на Североизточната Трета лига. Лидерът при голмайсторите в първенството Петър Кирев стреля опасно, но добричкия вратар спаси, 180 секунди след първия съдийски сигнал. Отговорът дойде в 11-ата минута, когато Гюрсел Осман откри резултата за домакините с шут от воле. В 23-ата минута Николай Николов стреля над гредата на добричката врата.

В средата на втората част капитана на гостите Димитър Иванов отправи удар, но вратаря спаси. Емил Кьосов подаде и Николай Николов изравни в 70-ата минута. После футболистите на Рилци натиснаха, но без резултат.