Черно море II и Спортист (ГТ) завършиха наравно

2:2 приключиха във Варна втория отбор на Черно море и Спортист (Генерал Тошево). Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Малките „моряци“ имаха достатъчно шансове да спечелят, но пропиляха повечето. Мачът започна лошо за тях. Гостите изпълниха корнер и Венелин Колимечков реализира в суматохата за 0:1 в 5-ата минута. Домакините отвърнаха с шут в грдата на Серги Кешкерян.

Десетина минути след почивката, рефера отсъди дузпа, но Марин Петков не успя да изравни. В 61-ата минута топката отново беше поставена на бялата точка и този път Берк Бейхан беше точен – 1:1. Десетина минути по-късно Симеон Савов направи обрата факт след центриране на съотборник. В 84-ата минута Преслав Пасев беше най-съобразителен в разбъркване след центриране от корнер и изравни. Петков, Кешкерян, Жечко Йорданов и Николай Трифонов излязоха очи в очи с вратаря на Спортист, но не успях да го надиграят.