ПОДКРЕПИ ЛЮБИМИЯ СИ ОТБОР В НАЦИОНАЛНОТО ПРЕБРОЯВАНЕ НА ФЕНОВЕТЕ

Отборът на Георги Миланов затъва все повече

Георги Миланов игра 69 минути за Ал Дафра, но отборът му претърпя поредна загуба в първенството на ОАЕ и е само въпрос на време да изпадне. Последният в класирането на местната Про Лига отстъпи с 0:1 при гостуването си на Ал Шарджа, за който играха Миралем Пянич, Пако Алкасер и Костас Манолас.

Ал Шарджа доминираше през целия мач, но направи доста пропуски. Единственото попадение отбеляза Салем Салех в 75-ата минута след асистенция на Пянич.

Успехът изкачи Ал Шарджа на трето място в класирането с 42 точки. Водач е Шабаб Ал Ахли с 49 точки, а втори е Ал Аин с 44. Ал Дафра на Миланов има скромните 8 точки и загуби 7 от последните си 8 мача.

Откакто премина от Левски в тима от ОАЕ, българският халф е записал 10 мача, в които няма гол, но е направил 2 асистенции.